Menú Cerrar

HAİR ile 10 Adımda Saç Ekimi Tedavi Süreciniz

1- Bizimle iletişime geçtiniz:
Bizi sosyal mecralarda, referansla, internetten, arkadaşınızdan duydunuz ve bize ulaştınız. Doğru karar verdiğinizi ileri ki aşamalarda göreceksiniz.
2- Aklınızdaki soruları giderdiniz:
Tedavi sürecinizle ilgili tüm merak ettiklerinizi bize danıştınız. Artık aklınızda hiç bir tereddüt yok.
3- Bizi tercih ettiniz:
Bizi tercih ettiğiniz için teşekür ederiz, tedaviniz için ilk adımı atmış bulunmaktasınız.
4- VIP aracımız hizmetinizde:
Bavulunuzu topladınız. Artık hazırsınız! İstanbul havaalanına indiniz. Merak etmeyin sizi ” bir taksiyle gelin” gibi bir ibare kullanmayacağız. Hemen kapıda vıp aracımız hizmetinizde…
5- Anlaşmalı lüks otelimiz de hizmetinizde:
Umarım yolculuğunuz iyi geçmiştir. Siz bir güzel anlaşmalı otelemizde istirahate geçiniz. Hazır olduğunuzda tedavi süreciniz başlayacaktır.
6- Tedaviye hazırsınız:
Sizi tedaviye hazır görüyoruz. Çok güzel… Anlaşmalı hastanemiz tamamen steril bir ortama ve eksiksiz tıbbi cihazlara sahiptir. A+ kaliteli ortamda tedavinizi gerçekleştiriyoruz.
7- Yorulmuşsunuzdur istirahate ne dersiniz :
Tedaviniz tamamen sorunsuz geçti. Geçmiş olsun… İstirahat etmek isteyebileceğinizi de düşündük. Ve sizi otelinize getirdik. Biraz dinlenin…
8- Doya doya istanbulu gezmelisiniz:
“Tedavi için geldim. Hiç gezemeyeceğim?” Böyle bir düşünceye kapılmanıza hiç gerek yok. İstirahatınızı ettiniz. Neden Türkiyenin doyumsuz güzelliği İstanbul’u gezmeyesiniz?
9- İşimiz henüz bitmedi
“Nasılsa tedaviniz yapıldı bizim işimiz buraya kadar” diyeceğimizi sanıyorsanız yanılıyorsunuz. Sizi nasıl VIP aracımız ile karşıladıysak aynı şekilde son kontrolünüzü ve ilk yıkamanızı gerçekleştirip havaalanına uğurluyoruz.
10- Mutlu bir şekilde evinizdesiniz
Tedavinizden ve hizmetlerimizden memnun kaldığınızı umuyoruz. Umarım İstanbul‘uda beğenmişsinizdir. Bizi tanıdıklarınıza tavsiye etmeyi unutmayınız. Geçmiş olsun.

Share This

Copy Link to Clipboard

Copy